Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Wyobraź sobie Twój dom otulony delikatną, naturalną wonią. Zapachy wiszą w powietrzu, sprawiając, że umysł i ciało się relaksują, przenoszą się do innego wymiaru, odrywają od codziennych trosk I negatywnych myśli… Taki stan pomogą ci osiągnąć olejki eteryczne oraz kadzidełka zapachowe służące do aromaterapii. Oferowane przez nas produkty posiadają mnóstwo pozytywnych właściwości i sprawią, że dzięki nim w zabiegane, ciężkie, męczące dni na chwilę się zatrzymasz. W końcu kto tego nie potrzebuje?

W naszym sklepie internetowym znajdziesz kadzidła płynące, do których wkładasz knoty aromatyczne (np. knoty z drzewa sandałowego). Są to ceramiczne kominki zapachowe, które stanowią elegancki element wystroju pomieszczenia. Specjalny kształt produktu sprawia, że przyjemna woń unosi się w całym pomieszczeniu i przenosi do innych pokoi. Stosowanie produktów nasączonych olejkami z drzewa sandałowego pozwoli ci się zrelaksować w większym stopniu w trakcie odpoczynku, kąpieli w wannie czy medytacji.

Kadzidła zapachowe do aromaterapii

Umil sobie wolny wieczór niezwykłym zapachem, który rozchodzi się po całym pomieszczeniu i sprawia Ci przyjemność. Niech roztacza atmosferę ciepła i przytulności, która sprawi, że od razu poczujesz się lepiej. Zapachy mogą mieć duży wpływ na nasze samopoczucie; z pewnością niejednokrotnie już tego doświadczyłeś. Przypomnij sobie tylko sytuację, w której od jakiegoś silnego aromatu rozbolała Cię głowa. Na pewno możesz też pomyśleć o takim, który od razu, kiedy tylko go poczujesz przywodzi Ci na myśl same miłe wspomnienia. Są też takie, dzięki którym łatwiej się relaksujesz, może to być na przykład zapach lawendy, drzewa sandałowego lub bergamotki. To jest właśnie “magia” aromaterapii, a możesz z niej skorzystać na wiele sposobów. Jednym z nich jest palenie kadzideł – znajdziesz je w naszym sklepie internetowym.

Aromaterapia w Twoim domu

Zastosowanie naturalnych zapachów, czyli takich, które pochodzą z roślin (ekstraktów, naparów ziół oraz olejków eterycznych), a nie zostały syntetycznie utworzone znane jest od wielu, wielu lat w medycynie alternatywnej. Możesz spróbować tego w zaciszu swojego domu, kiedy tylko potrzebujesz chwili dla siebie lub walczysz z nieprzyjemnymi dolegliwościami. Nie potrzebujesz w tym celu specjalnej aparatury do inhalacji (służy do wdychania rozproszonych w wodzie kropli olejków eterycznych) czy wanny pełnej gorącej wody, do której trzeba dodać kilka kropli olejku – wystarczą dobrej jakości świece lub kadzidełka zapachowe! Ustawisz je, gdzie tylko zechcesz i będziesz mógł cieszyć się nimi w każdej części Twojego domu. Co więcej, kadzidła i kominki nie są kosztowne, a na rynku jest ogromny wybór dostępnych wariantów. Możesz wybrać zapach, właściwości i sposób palenia, które najbardziej Ci odpowiadają.

Kadzidła płynące do aromaterapii i naturalne knoty z drzewa sandałowego od Aromatly

Jeśli lubisz nietuzinkowe rozwiązania lub po prostu chcesz próbować nowych rzeczy, na pewno przypadną Ci do gustu niezwykłe kadzidła płynące. Są to ceramiczne, niewielkie konstrukcje – kominki zbudowane tak, aby dym ulatniający się z odpalonego knota tworzył efekt płynięcia w dół, niczym woda w wodospadzie. Trajektoria dymu jest z góry ustalona, dzięki czemu samoistnie “płynie” tworząc zachwycający efekt, bez konieczności dodatkowej ingerencji. Wystarczy, że odpalisz kadzidełko i ustawisz je w bezpiecznym miejscu! Płynący dym w niezwykłym kominku będzie tworzył oryginalną ozdobę pomieszczenia, której nie sposób przeoczyć.

W kadzidłach płynących istotne jest zastosowanie naturalnego knota z drzewa sandałowego w obłym kształcie łezki – dostępne są w ofercie Aromatly. Nie sprawdzą się tutaj tradycyjne “patyczki”. Nie musisz daleko szukać, bo w Aromatly zakupisz te specjalne knoty w zestawach pakowanych po 10, 50 lub 70 sztuk. Jedna sztuka przeznaczona jest na czas palenia wynoszący 15 minut. To idealnie wymierzony czas, aby w tym czasie zapach rozszedł się po pomieszczeniu, a przy tym nie tworzył zaduchu. Po wypaleniu nie musisz dodatkowo gasić knota w kominku – gaśnie samoistnie.