O nas

Projekt Aromatly zrodził się z zainteresowania tematyką aromaterapii i płynących z niej korzyści. Szczególne znaczenie ma dla nas zdrowy tryb życia, z którym w obecnych czasach wiele osób ma problemy, ponieważ ich specyfika jest taka, a nie inna – szybka i zapracowana. Zauważyliśmy, że w związku z tym istotne są chwile odpoczynku i relaksu, a często są one krótkie. Chcieliśmy znaleźć sposób, jak w tych niedługich momentach, czerpać z nich możliwie jak najwięcej.
 
Jedną z dziedzin, którą się zainteresowaliśmy była aromaterapia, między innymi ze względu na jej niesamowicie szerokie spektrum zastosowań. Korzystając z odpowiednich narzędzi można doświadczyć różnych właściwości. Potrzebujesz zastrzyku dodatkowej energii? Proszę bardzo, rozpyl dyfuzorem olejek eteryczny z sosny lub jałowca. Potrzebujesz pomocy ze snem lub relaksem? Proszę bardzo, rozpyl dyfuzorem olejek eteryczny z lawendy lub pomarańczy. To są tylko pojedyncze przykłady owych właściwości. 
 
Potem popłynęliśmy z tematem i jesteśmy tu, gdzie jesteśmy 🙂 Chcąc podzielić się z Wami naszym zainteresowaniem stworzyliśmy sklep, który skupia się tylko i wyłącznie na aromaterapii, do którego serdecznie Was zapraszamy!
 
Ale to nie wszystko. Chcemy również podzielić się z Wami spostrzeżeniami dotyczącymi naszego hobby. W tym celu przygotowaliśmy też specjalny blog, na którym publikowane są artykuły o tematyce aromaterapii, na który również bardzo serdecznie Was zapraszamy!
 
Zespół Aromatly
 
Potrzebujesz pomocy lub masz pytania? Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 574 462 187. Chętnie pomożemy!
 

Popularne produkty