Sprzedaż hurtowa

Interesuje cię zakup większej ilości produktów? Nie ma problemu! Zachęcamy do rozpoczęcia współpracy handlowej wszystkie przedsiębiorstwa, podmioty gospodarcze oraz instytucje zainteresowane ofertą hurtową produktów sprzedawanych w naszym sklepie internetowym.

Dlaczego warto?

Jesteśmy jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek zajmującą się produktami do aromaterapii na polskim rynku. Posiadamy w swojej ofercie naturalne kadzidła, własne olejki eteryczne, kadzielnice i dyfuzory. W ciągu 3 lat istnienia firmy, obsłużyliśmy już ponad 50 000 klientów w całej Polsce i dotarliśmy reklamami do 9 milionów Polaków. Jest to szansa dla wszelkiego rodzaju firm mających dostęp do klientów nie czujących się pewnie w zakupach internetowych. Ci klienci, wiedząc już o produktach Aromatly, będą znacznie bardziej skłonni zainteresować się ofertą. Nie jest to jednak przekreślenie firm działających w Internecie – wykorzystanie swojego istniejącego autorytetu lub bazy klientów również będzie wiązać się z dużym sukcesem.

Szybka realizacja

Błyskawiczna, 48-godzinna realizacja zamówień do 200 sztuk. Wysyłka wszystkich zamówień hurtowych jest darmowa!

Rozpoznawalna marka

Wykorzystaj rozpoznawalność Aromatly do zwiększenia Twojej sprzedaży! Niech klienci dokonają zakupu właśnie od Ciebie.

Wysoka marża

Zyskaj skuteczne źródło dochodu dzięki atrakcyjnej ofercie cenowej dla klientów hurtowych.

Skontaktuj się z nami na [email protected] lub pod numerem 537 706 333.

Mówią o nas:

prezent na dzień babci i dziadka do domu

Poznaj nasze produkty

Wszystkie produkty w naszej ofercie dopracowane są pod każdym możliwym względem – zaczynając od naturalnych składników naszych olejków, a kończąc na profesjonalnych opakowaniach dla każdego produktu. Wszystko to aby zapewnić klientom maksymalną satysfakcję.

Skontaktuj się z nami na [email protected] lub pod numerem 537 706 333.