Skip to main content

O nas

Jesteśmy zespołem szczerych entuzjastów. Pragniemy dostarczać Wam najwyższej jakości produkty do aromaterapii i pomagać w osiągnięciu pełnego potencjału dobrego samopoczucia i zdrowia.

Poszukując nowych produktów zawsze wkładamy w to 100% siebie. W starannie przygotowanej przez nas ofercie znajdują się tylko i wyłącznie przedmioty zapewniające najlepszą jakość i wydajność. Podczas ich wyboru kierujemy się tym, czy chcielibyśmy, żeby zagościły na naszych własnych domowych półkach

Głęboko wierzymy, że dobraliśmy nasze urządzenia, kominki, knoty i olejki tak, aby uzyskać doświadczenie aromaterapii, które pomoże w relaksacji, poprawie nastroju, zwiększeniu energii i zmaksymalizuje wszystkie inne pozytywne efekty. Stawiamy również na naturalność, dlatego oferowane przez nas olejki eteryczne są naturalne, a co za tym idzie – bezpieczne i wolne od szkodliwych substancji chemicznych. 

Opierając się na naszej pasji i doświadczeniu, chcemy dostarczać Wam wyłącznie najlepsze rozwiązania – takie, które zaspokoją Wasze potrzeby i wymagania.

Dołącz do naszej społeczności i odkrywaj świat aromaterapii razem z nami!

 

Nasza historia

luty 2023

Targi Home Decor w Poznaniu

Premiera nowych produktów była dla nas naprawdę specjalnym momentem. Zdecydowaliśmy się spotkać z Wami i pokazać nowości na żywo podczas Targów Home Decor w Poznaniu. Wyszło naprawdę świetnie. Dziękujemy!

luty 2023

Nowy rozdział

Po ponad 3 latach od startu naszego projektu – czas na większe zmiany. Rośniemy i chcemy to pokazać. Kompletnie nowa odsłona wizualna oraz jeszcze lepsze produkty! Wchodzimy na następny poziom i mamy nadzieję, że wchodzicie tam razem z nami.

listopad 2022

Aż 50 tysięcy klientów!

To naprawdę niesamowite, jak rozrosła się społeczność Aromatly. Cieszymy się, że jesteście z nami. Cieszymy się, że podzielacie naszą pasję. Cieszymy się również, że jest Was coraz więcej. Napędzacie nas do dalszego działania.

lipiec 2022

Jesteśmy na TAURON Arenie!

Kiedy ruszaliśmy z projektem Aromatly nigdy nie sądziliśmy, że uda nam się zrealizować taką współpracę. Jesteśmy z niej naprawdę dumni i cieszymy się, że mogliśmy wyświetlać nasz baner na tak szczególnym miejscu – krakowskiej TAURON Arenie.

czerwiec 2022

Gala Influencer’s Top

W czerwcu 2022 mieliśmy przyjemność udać się do Warszawy na ceremonię wręczenia nagrody Influencer’s Top. Było to wydarzenie, z którego jesteśmy szczególnie dumni. Co więcej, w tym roku zostaliśmy również laureatami plebiscytu Hit Konsumenta!

październik 2020

Nasze pierwsze urodziny

Pierwszy rok był naprawdę ciekawy. Pierwsze wysłane paczki, pierwsze rozmowy z klientami – bardzo ciepło zapamiętaliśmy ten okres. Spotkaliśmy się z naprawdę ciepłym odbiorem, dzięki czemu wiedzieliśmy, że podążamy w dobrym kierunku.

październik 2019

Zaczynamy!

Data, którą wspominamy szczególnie. To wtedy rozpoczęła się ta wspaniała przygoda. Zebraliśmy wspólnie nasze wszystkie doświadczenia związane z aromaterapią, przygotowaliśmy plan, zaprojektowaliśmy produkty i uznaliśmy, że chcemy dzielić się naszą pasją z jak największym gronem osób.

Mówią o nas

Mieliśmy przyjemność pojawić się w największych polskich serwisach

Nasz zespół

Mateusz

Mateusz

Dawid

Dawid

Monika

Monika

Gosia

Gosia

Grzesiek

Grzegorz

Jonasz

Jonasz

Oliwia

Oliwia

Asia

Asia

Michał

Michał